LEGALIZE UA

легализация марихуаны в Украине


робимо хвилю. крок 1
хепінес1
dr_dick


Увага, сьогодні ми починаємо важливу фазу нашої боротьби. Взяти посильну і відповідальну участь може кожен громадянин України, старший 18 років. Три роки тому ми змусили чиновників вивчити слово "декриміналізація". Від 2010 року МВС за наказом міністра "вивчає питання декриміналізації ч.1 ст. 309", однак ні змін в законодавстві, ні бодай оприлюднення результатів "вивчення" досьогодні немає. Наша задача тепер - змусити чиновників відповідати за слова.

2 РОКИ МВС САБОТУЄ "ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЇ"
фройд
dr_dick
19 травня 2012 року виповнюється рівно два роки наказу міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про "вивчення доцільності декриміналізації ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України".

http://www.marshsvobody.in.ua/2012/05/2.html

пора притягати до відповідальності винних

конопляна правда №10
фройд
dr_dick

Фейк, не? %)
ooops...
moriel81
В Україні легалізують марихуану на час проведення Євро 2012

Як повідомила прес-служба місцевого організаційного комітету «ЄВРО 2012 Україна», з 8 червня по 1 липня 2012 року, на час проведення Європейської футбольної першості, в Україні буде легалізовано продаж марихуани. Такий крок чиновники пояснюють бажанням зробити Україну максимально гостинною для європейців – щоб вони відчували себе “як удома”.

“Ми, як жителі країни, якій пощастило приймати 14-й чемпіонат Європи з футболу, повинні розділяти європейські цінності, – розповідає директор Турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні Маркіян Лубківський, – Коли делегати УЄФА після закінчення офіційних частин зустрічей, як ні в чому не бувало запитували, “де тут можна взяти косячок”, нас це вводило в ступор. Тому ми пішли на таке рішення.”

Розповсюдженням легких наркотиків займатиметься спеціально створене для цього державне підприємство. Вирощувати коноплю, з якої виготовляють марихуану, не доведеться – планують продавати конфіскований протягом останніх півроку продукт, що наразі зберігається в міліцейських складах. Для того, щоб мінімізувати вживання марихуани місцевим населенням, її вартість буде у 3-4 рази вищою за ринкову.

Крім позитивного впливу на імідж України, легалізація марихуани вигідна з економічної точки зору. Експерти вже встигли підрахувати, що тимчасова легалізація марихуани поповнить державну казну на 30-50 млн гривень.

пруф

СВОБОДА І ГАШИШ. З ЧОГО ПОЧАЛАСЬ РЕВОЛЮЦІЯ В ЄГИПТІ?
хепінес1
dr_dick
Точку неповернення уряд Мубарака пройшов рівно за рік до подій на площі Тахрір і своєї ганебної відставки. У лютому 2010 року на Синайському півострові було знищено 217 гектарів індійських конопель. Для безпрецедентної в арабському світі спецоперації було задіяно армію, у звіті силовиків фігурувало 1750 окремих плантацій, розташованих переважно у важкодоступних ущелинах - щоб дістатися до них, військові десантувалися з повітря.

http://konopravda.com/articles/2012/03/101.php

Інтерв"ю із Ноамом Хомські .
Студжіз
sachko74
...

Впервые мы представили интервью с почетным профессором MIT в 1998, и в нем он обрисовал и рассмотрел связи между правительственной властью, властью корпораций и войной с наркотиками, включая их роль в “контроле популяции”. Поскольку боевые порядки в этой войне стремительно перегруппировались, мы решили что наступило идеальное время снова поговорить с Ноамом Хомски. Он с готовностью откликнулся, приняв нас в своем офисе в Кембридже, штат Массачусетс.

Вы выступали против войны с наркотиками, объясняли, что она на самом деле ущемляет бедных людей, фактически повышая употребление, и выступает оправданием программам контроля других народов. Можете кратко пройтись по этим пунктам?

...

http://cannapress.ru/archives/1092

з Весною, Марки та Марічки_!
Студжіз
sachko74

весна вже скоро, розсада готова_?
Студжіз
sachko74

"В центре внимания"
SergE
constantinoff
Оригинал взят у constantinoff в "В центре внимания"
Не так давно наконец-то получил видеозапись дебатов на тему легалайза в Вышке. Сегодня дошли руки ее выложить в сеть. О впечатлениях от съемки уже писал здесь, так что повторяться не буду. Наслаждайтесь просмотром и не надорвите животикизустрічайте номер 9
хепінес1
dr_dick


шир правду світом

?

Log in